Vitaj na free-forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vitaj na free-forum


 
DomovDomov  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 basne coo zme pisali na icq

Goto down 
AutorSpráva
many.mann
Admin
Admin
many.mann


Počet príspevkov : 46
Registration date : 21.01.2008

basne coo zme pisali na icq Empty
OdoslaťPredmet: basne coo zme pisali na icq   basne coo zme pisali na icq Icon_minitimeŠt január 31, 2008 9:53 pm

Janessova tvorba :MODRO

Many.mannova tvorba : ČERVENO

Je to v časovej postupnosti ako sme písali na ICQ


v prasíne ale, muric statý leží, ale miro štastný s riedildom za ním beží, a muric za chvílu je svieži, lebo myslí si že sneží a že je na pobreží
vidzel vela svjetel, ked z okna dole jebel

drzal aj čúčo ooo dik more muricu pučo :-D

v hovnách on kúpe sa, miro zatad jebe psa, s nim nesere sa, ked ma pes dost vyhoni sa, a muric si jak osušku zebere teho psa a v prasine potom sfetuje sa
rididlo je jeho hračka, jak hajzlák mu poslúži mačka, Jeho hovno- riedka sračka, vi to guga a aj kačka :-)


zrazu dojde canala a guga ho sprevadza,torpedo ma pivo ale ked ho stretnu tak ne uz moc dlho,


Muric je boss, smrdzi jak hugo boss, slizky jak losos, AK47-mičkú ho skos, jak ovos, Kladzivem rozjeb mu kokos, dokaže to aj Pukos, Co ma čepicu značky Drukos.


uz mna nic nenapada ,jedine ze hovno v kravine den co den na hlavu padá,


Bude s nem amen, v gebuli pristane mu kamen, jeho hlavu za Gugovu hlavu mi zamen,
v kravine je hovno,smrad, newim proc ho mam tak rad.
Guga kradne cihlý pár, bodaj by skapal blbý kár



dano strasny guguv kamarad cigy mu rozdava moc rad


ukradel on 20 kár, s nima vykradel on místný bar, piva,vodky plne táčky, da čajnalovy, vajovy aj kačky.
nedá on nic danovy , lebo ma kkt cmarový :-)
edovy piwa vychlastá, je to místný ochlasta, namá ho ráda ani jeho mama Vlasta, ani sestra vlastná (kerú nemá, len tak žvástam )



kačka tá je zubatá,má jedneho brata,ten sa vola gago ma na botoch blato
ma aj bratra zdena , kery ma hlas jak zena
many.mann (10:17 popoludní) :
na hajzli zdeno prdzí, na ulicu čumí,strašne to tam smrdzí,žijú tam ludé drblí


Vaja ked ping pong hraje, celý barák sa smeje. Šecko myslí že nic není, šrajch za siťku hned vymení, ale hraje férovoto sa cení,, jeho mama pri tem pení, lebo sa starý vaja s ňú neožení, ale jojo že to zmení, zabije vaju, nelení, sekerú ho ze svjeta odprevadí, a sáček marišky vyhulí, a potom na nás blbje čumí, že mu dým hlavu plní, ruka sa mu z ničeho nic vlní a sama kár psovy honí , a nakonec vidzí duchu, ale je drblý smjeje sa os ucha k uchu, musí mnet nejakú poruchu, LOL už mi škŕka v bruchu, jedel sem iba žemlu suchú....
Návrat hore Goto down
https://free-forum.slovakforum.net
 
basne coo zme pisali na icq
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Vitaj na free-forum :: GAJARY DiSkUsIa sukromné :: básničky-
Prejdi na: